Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

15 лют. 2018

За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

В ексклюзивному інтерв’ю інформагенції Інтерфакс-Україна Стівен Сільверстайн розповів, що Міністр оборони України Степан Полторак публічно заявив про необхідність впровадження в міністерстві повністю відкритих та прозорих формальних процесів і процедур за стандартами НАТО.

«Зараз ми аналізуємо діючі процедури укладання договорів, організації логістики та бюджетування для того, щоб надалі забезпечити надійний контроль та мінімізувати ризики шахрайства, невиправданих витрат та кримінальних вчинків», — розповів пан Сільверстайн, додавши, що нова система має на меті боротись з корупційними порушеннями задовго до їхнього скоєння.

«Ще одне ускладнення на шляху протидії корупції, який обрав міністр, — це те, що йому доводиться мати справу з державними підприємствами. Я розумію, коли вам потрібні такі підприємства для виробництва або придбання секретних видів озброєння. Однак в них немає потреби для закупівлі беретів. Як немає потреби і в посередниках, які заробляють на військовому замовленні», — підкреслив американський радник.

За словами Сільверстайна, «українці достатньо кваліфіковані для укладання чесних та прозорих договорів. Вам не треба засекречувати прості закупівлі».

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше