Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

6 лют. 2018

Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

Під час зустрічі сторони обговорили підсумки впровадження рекомендацій щодо покращення внутрішнього аудиту в Міноборони України за підсумками зовнішньої оцінки, яку проводили незалежні аудитори за підтримки британського уряду.

За словами британських експертів, Департамент внутрішнього аудиту українського оборонного відомства зміг успішно виконати всі рекомендації. «На нашу думку, Міноборони України зараз випереджує всі інші відомства за темпами впровадження міжнародних стандартів в системі внутрішнього аудиту», — розповів Філ Джонс. — «План дій на 2017 рік впроваджено повністю. Ми задоволені таким результатом».

Джон Чесшир при цьому підкреслив, що внутрішні аудитори Міністерства оборони зробили все необхідне, щоб впровадити міжнародні стандарти на найкращі практики в своїй повсякденній роботі.

На думку Степана Полтора, впровадження міжнародного досвіду йде на користь системі внутрішнього аудиту МОУ. Під час зустрічі він відзначив внесок іноземних партнерів та подякував радникам за їхню роботу в створенні прозорої та ефективної системи внутрішнього контролю в Міноборони України.

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше