Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

Блог

  • У цьому подкасті президент TRACE Александра Раж досліджує світ фінансових злочинів - корупцію, шахрайство, відмивання грошей та санкції. Завдяки інтерв'ю з журналістами-слідчими, діловими людьми та прокурорами, Александра досліджує різні моменти фінансової злочинності та досліджує те, що спонукає людей порушувати закон, як правопорушники приховують свої сліди і що можна зробити, щоб припинити розкрадання ресурсів.
    Читати далі →
  • Внутрішній контроль дозволяє у визначені строки досягти поставлених цілей у законний та найбільш ефективний і результативний спосіб, з урахуванням ресурсних обмежень та інших ризиків.
    Читати далі →
  • Більшість програм оборонної допомоги включає в себе освітній компонент.
    Читати далі →
  • Кейс американської оборонної допомоги в Малі передбачає, що зосередження виключно на наданні обладнання та оперативної підготовки, без планування і усунення корупційних ризиків, є недостатнім в нестабільних умовах.
    Читати далі →
  • Великобританія має найдавніші традиції боротьби з корупцією, де система антикорупційних механізмів врегульована на законодавчому рівні. Перший закон про корупцію в державних органах був прийнятий ще в 1889 році, закони про попередження корупції — в 1906 і 1916 роках були реакцією суспільства на поширення цього соціально-політичного явища. На відміну від традиційних правових принципів, ці закони вимагають від посадових осіб доводити свою невинність.
    Читати далі →
  • Сьогодні пропонуємо вам статтю Джонсона Кабера, яка була опублікована на Trace Anti-Bribery Compliance Solutions. Пан Кабер описує практику захисту викривачів, а також стандарти дотримання антикорупційного законодавства в Руанді. Чому ми вам пропонуємо кейс Руанди, запитаєте ви? Республіка Руанда має сильні традиції боротьби з корупцією і є однією з найбільш успішних країн Африки по запобіганню хабарництву.
    Читати далі →
  • Запобігання хабарництву та корупції, та зниження пов'язаних з ними ризиків, залишається, як і раніше, однією з основних проблем, з якими стикаються організації як на своїх внутрішніх ринках, так і за кордоном. На глобальному рівні збільшується кількість країн, які приймають нове всеохоплююче антикорупційне законодавство, забезпечуючи його виконання державними регулюючими органами. Правоохоронні органи різних країн все частіше співпрацюють у боротьбі з корупцією і все більше країн вводить персональну кримінальну відповідальність за злочини, пов'язані з хабарництвом.
    Читати далі →
  • За індексом сприйняття корупції організації «Транспаренсі Інтернешнел», у 2005 році Польща була найбільш корумпованою країною у складі Європейського Союзу. На той час антикорупційні зусилля Міністерства національної оборони були досить неефективними, як і загалом зусилля державних структур Польщі.
    Читати далі →
  • За менеджмент більшості видів діяльності Міністерства оборони Великобританії відповідають вісім структур з-поміж головних отримувачів військового бюджету країни. Очікувані результати їхньої діяльності й обсяг ресурсів, необхідних для отримання цих результатів, прописуються в Оборонному плані.
    Читати далі →