Конкурс військової фотографії

Конкурс української військової фотографії, що проходив з 13 жовтня 2016 року до 16 лютого 2017 року, – черговий етап проекту «Армія. Друге народження», котрий продовжує роботу зі збору фотохроніки змін в армії України.

Його мета – визначити соціальну роль військової професії та показати, що захисники України гідні визнання і поваги як з боку всього українського суспільства, так й уряду країни. Організатори навмисно відходять від романтизації війни, даючи можливість кожному учасникові конкурсу запропонувати своє бачення відродження української армії, а глядачеві – зазирнути за лаштунки військового життя та самому сформувати ставлення до того, що відбувається на фронті та як змінюються Збройні сили України.

Конкурс був відкритий для всіх охочих, незалежно від досвіду у фотографії. Надіслані роботи оцінювалися користувачами сайту, а також журі в складі трьох професійних українських фотографів: Анни Войтенко, Олександра Глядєлова та Олександра Ляпіна.

Гран-прі конкурсу виграла Анастасія Іванова з роботою «Наодинці з другом». Повний перелік переможців доступний за посиланням.

<<<<<<< HEAD

 

 

=======

 

 

>>>>>>> dbc2d5a70745588a3198231bd8556b179d29b192

Підписуйтеся на новини