Армія. Друге народження

«Армія. Друге народження» – всеукраїнський фотопроект Міністерства оборони України, що досліджує становлення нової української армії через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу.

За понад два роки, що минули від початку військового конфлікту на сході країни, Збройні сили України пройшли великий шлях модернізації та оновлення. Цей період став яскравим прикладом об'єднання всієї української нації заради захисту своєї землі від переважних сил противника.

Мужність військових, допомога волонтерів і пересічних мешканців країни допомогли армії подолати кризу перших місяців протистояння та дали поштовх до масштабних реформ, які тривають досі. «Армія. Друге народження» – погляд на зміни в армії, якими їх побачили громадяни України, та подяка всім, хто зробив ці зміни можливими.

У межах проекту вже відбулися дві виставки циклу «Моя армія. Бачити серцем» у Києві та Маріуполі, пройшов конкурс військової фотографії та планується видання фотокниги – консультантом з її впорядкування стане дворазовий лауреат премії World Press Photo Дональд Вебер.

<<<<<<< HEAD

 

 

=======

 

 

>>>>>>> dbc2d5a70745588a3198231bd8556b179d29b192

Підписуйтеся на новини