У Нью-Йорку відкриється виставка ".RAW Україна на передовій"

16.11.2017
У Нью-Йорку відкриється виставка

 

 

8 листопада у Нью-Йорку представлять виставку «.RAW Україна на передовій» за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Виставка присвячена документальній фотохроніці військових дій на сході України з 2014 року, яка демонструє перетворення української армії та суспільства через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу. В основі експозиції — світлини з видання «.RAW Історія змін українців та армії».

Назва виставки «.RAW Україна на передовій» є невипадковою. Сучасна Україна перебуває не лише у зоні військового конфлікту, але й на передовій інформаційної війни. Артем Біденко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики України, наголошує на тому, що внаслідок численних порушень інформаційного суверенітету України зростає потреба у приверненні уваги міжнародної спільноти до подій, які наразі відбуваються в зоні конфлікту. В той же час, в ході цих подій Збройні сили України пройшли великий шлях модернізації та оновлення. Мужність військових, допомога волонтерів і пересічних мешканців країни допомогли армії подолати кризу перших місяців протистояння та дали поштовх до масштабних реформ, що охопили всю українську армію.

До створення виставки долучились 33 фотографи з України, Білорусі та США. Це визнані фотожурналісти, фотокореспонденти та кураториОлександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович та інші. Виставка стала платформою для соціально-інформаційної та культурної дипломатії України на міжнародній арені.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 18 листопада о 19:00 в Українському музеї у Нью-Йорку. Церемонію відкриття проведуть Артем Біденко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики України, Аліна Фролова, Директор Центру стратегічних комунікацій StratСom Ukraine та Оксана Горбач, керівник департаменту комунікаційних і трансформаційних кампаній Центру стратегічних комунікацій StratCom Ukraine. Виставка буде відкрита для відвідувачів з 18 листопада до 30 грудня.

О 18:30, напередодні відкриття експозиції, один із її авторів, військовий фотограф Анатолій Степанов, виступить з доповіддю про документальну фотографію.

Виставка «.RAW Україна на передовій» відбудеться в рамках великого фотопроекту "Армія. Друге народження" від Міністерства оборони України та StratCom Ukraine, який став першою спробою об’єднати величезний масив професійних та аматорських фотографій від початку подій на Майдані до розгортання воєнних дій на сході фронті України.

Сторінка події на фейсбуці.

Підписуйтеся на новини