У Києві показали виставку «Моя армія. Бачити серцем»

04.09.2016
У Києві показали виставку «Моя армія. Бачити серцем»

 

 

23 серпня в Музеї історії Києва відкрилася фотовиставка «Моя армія. Бачити серцем» про народження нового українського війська. На ній представлено близько 250 світлин, зроблених очевидцями подій на сході України. Відвідати виставку можна було до 4 вересня.

Роботи, що потрапили до експозиції, були відібрані з більш ніж тисячі фотографій, які протягом кількох тижнів збиралися на сайті проекту «Армія. Друге народження». Серед авторів знімків – волонтери та учасники бойових дій. Ще близько п'яти тисяч фотографій були надані Міністерством оборони України.

«Виставка дає можливість побачити простих солдатів, офіцерів, волонтерів, добровольців, медиків, які зображені незламними, тому що воюють за свою батьківщину. Це та сила, з якої формується нова українська армія. Вони фіксували свої відчуття. Кожен знімок - пам'ятник героям. Експозиція – особиста історія кожного бійця. Це гордість, вдячність і повага до всіх тих, хто захищає наш спокій», – Оксана Горбач, керівник проекту «Армія. Друге народження».

Після Києва експозиція відвідає й інші міста України.

Підписуйтеся на новини