Фотовиставка «Моя Армія. Бачити серцем» приїхала до Краматорська

31.01.2017
Фотовиставка «Моя Армія. Бачити серцем» приїхала до Краматорська

 

 

Відкриття експозиції відбулось 1 лютого 2017 року в Краматорському художньому музеї. Це вже друга виїзна виставка всеукраїнського фотопроекту Міністерства оборони України «Армія. Друге народження», який присвячений подвигу українських військових та відродженню національних збройних сил. В Краматорську виставка експонуватиметься до 12 лютого

Для участі у фотопроекті «Армія. Друге народження» понад 100 осіб надіслали близько 1000 кадрів, знятих як на професійні камери, так і на мобільні пристрої. Понад 200 робіт було відібрано для експозиції «Армія. Бачити серцем» експертною радою, що складається з професійних фотографів, журналістів, представників Міноборони, громадських організацій і арт-експертів.

У перший день експозицію відвідало понад 100 гостей, більшість з яких – військові, волонтери та журналісти, які були безпосередніми свідками та учасниками зіткнень на сході України. «Випадково на фотокартці зустрів “Моню” – снайпера, одного з героїв моїх військових статей. Впізнав багато позицій та інших колоритних облич. Війна настільки пройшла крізь мене, що впізнаю не тільки місцевість, а й звичайних солдат. Фото мало просту назву – “Снайпер”. Я б ще додав одне – легенда», – розповідає відвідувач виставки, журналіст Олександр Качура.

Краматорськ став третім містом, яке побачило виставку «Армія. Друге народження». Вперше експозицію показали в Києві 23 серпня 2016 року на честь 25-й річниці незалежності України, а вже в листопаді виставка відвідала Маріуполь. Після Краматорська фотохроніку відродження українського війська побачать жителі Дніпра, Львова та Харкова.

Підписуйтеся на новини