Фотокнигу «.RAW Історія змін українців та армії» презентують у Парижі

03.11.2017
Фотокнигу «.RAW Історія змін українців та армії» презентують у Парижі

 

 

8-10 листопада у Парижі буде представлена фотокнига«.RAW Історія змін українців та армії», яка присвячена становленню нової української армії. Експозиція фоторобіт цього видання буде показана в рамках виставки «Сучасна українська фотографія», яка відбудеться під час міжнародного фестивалю Paris Photo. Водночас з презентацією книги міжнародна спільнота побачить виставку фоторобіт, що увійшли до збірки.

Фотокнига «.RAW Історія змін українців та армії» є спільним продуктом Центру стратегічних комунікацій StratCom Ukraine та творчої групи POLE ZORU. Книга об’єднала 137 кадрів з життя сучасної української армії. Завдання фотокниги – відстежити та задокументувати становлення нового українського війська через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу. Співавторами видання стали 33 фотографи з України, Білорусі та США, визнані фотожурналісти, фотокореспонденти та куратори , серед них — Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович та інші.

Це не перший проект StratCom Ukraine, спрямований на розвиток культурної та публічної дипломатії України. Видання «.RAW Історія змін українців та армії» є черговим етапом дворічного проекту «Армія. Друге народження», розпочатого ще в 2016 році. Цей проект є першою спробою об’єднати величезний масив професійних та аматорських фотографій від початку подій на Майдані до розгортання воєнних дій на східному фронті України. Результатом загальнонаціонального збору фотоматеріалів стала документальна хроніка сучасної української армії очима військових, волонтерів та звичайних українців. Найкращі фото, надіслані учасниками проекту, увійшли до складу фотовиставки «МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем», яка зараз експонується у різних містах Україні.

 

Програма заходів в рамках презентації фотокниги“.RAW”

На всі події — вільний вхід

 

День 1 — 8 листопада — 19:30— 61 Bar culturel, 3 rue de l'Oise

Неформальна зустріч з кураторами проекту«.RAW Історія змін українців та армії» Костянтином Чернічкіним та Анною Войтенко за участю співавтора фотокниги Олександра Чекменьова.

День 2 — 9 листопада — 18:00 — Bateau Concorde-Atlantique, Faceau, 23 Quai Anatole France

Презентація фотокниги«.RAW Історія змін українців та армії» під час ярмарку Polycopies.

День 3 — 10 листопада— 19:00 — Centre Culturel d'Ukraine en France, 22 Avenue de Messine

Відкриття експозиції «.RAW Історія змін українців та армії» в рамках проекту «Сучасна українська фотографія», яку презентує видавництво РОДОВІД спільно з медіаплатформою POLE ZORU за підтримки Центру стратегічних комунікацій StratComUkraine. Подія відбувається з нагоди фотофестивалю  PARIS PHOTO 2017 та участі видавництва в ярмарку фотокниг Polycopies.­­­­­­­­­­­­

Виставка у Парижі проходитиме за сприяння Міністерства інформаційної політики та Міністерство іноземних справ України.

Сторінка події https://www.facebook.com/events/141725933130849

Підписуйтеся на новини